Lucru ca ospătar BRASOV

  • Empresa: RESTAURANT
  • Tipo de contrato: Indefinido
  • Salario:
  • Ubicación: BRASOV
  • Área:
  • Nº Vacantes: 2
  • Fecha de publicación: 18/04/2024
  • Experiencia: De 1 a 2 anos
  • Titulación Academica: Sin-estudios
  • RESTAURANT

Descripción de la oferta

Avem nevoie de chelneri și chelnerițe pentru a lucra într-un restaurant.

Sarcinile pentru busboy vor fi cele ale funcției; oferiți asistență în cameră, serviți clienții, aduceți tavă și farfurii și mențineți ordinea și curățenia camerei.

Lucrăm cu un tratament foarte atent al clientului, astfel încât persoana selectată trebuie să aibă calități favorabile în serviciul pentru clienți.

Oferim un contract stabil, cu normă întreagă, cu schimburi separate. Posibilități reale de promovare în categorii, funcții și funcții profesionale.

Requisitos

- Experiență într-o poziție similară de cel puțin 2 ani - Agilitate și viteză la învățare - Atitudine pozitivă și un bun control al stresului - Curățenie și organizare în bucătărie - Disponibilitate completă - Disponibilitatea de a lucra în ture împărțite și ore de rotație - Capacitate de dezvoltare - Bunătatea și abilitățile oamenilor pentru poziția din camera de zi - Disponibilitatea de a crește și de a face o carieră în cadrul grupului - Abilitatea și dorința de a crește în cadrul Grupului - Persoană hotărâtă

Antes de apuntarte a esta oferta de empleo, debes registrarte y subir tu curriculum. Haga clic en el botón de abajo para continuar.

Comparte esta oferta